

Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo


Sarkuysan Emaye Bobin Teli 1.20mm
5.090,75TL
%20 KDV Hariç 4.242,29TL
- Stok: 1
- Marka: Sarkuysan
- Stok Kodu: AEMT407875090F75
- Ağırlık: 8.61kg
- UTKP Kodu: 148934264115
- Ürün Kodu: Sarkuysan120
Mevcut Seçenekler:
EmTherm 200, HC (200°C) termal sınıfında yer alan, 0.15 ile 4.00 mm çaplarında üretilebilen polyesterimid emaye kaplamalı bakır teldir.
Net Ağırlık : 8.610 kg
Uygulama Alanları:
- Küçük motor ve trafolar
- Selenoid bobinler
- Röleler
| TERMAL SINIF (°C) | Class HB, 180 °C |
|---|---|
| YALITIM | ALT KATMAN | Modifiye Poliüretan |
| YALITIM | ÜST KATMAN | Yok |
| YALITIM | BAĞ KATMAN | Yok |
| ÜRETİM ARALIĞI (MM) | 0.03 -1.10 mm |
| STANDARTLAR I.E.C | IEC 60317 - 51 |
| UL DOSYA NO | - |
| ISI SINIFI (°C) | 180 °C |
| ISIL ŞOK (°C) | ≥ 200 °C |
| ISI İLE DELİNME SICAKLIĞI (°C) | ≥ 230 °C |
| LEHİMLENME-SİCAKLİGİ (°C) | > 380 °C | 1-2 sn |
| ISI İLE YAPIŞMA SICAKLIĞI (°C) | Uygulanmaz |
| GERİ YUMUŞAMA SICAKLIĞI (°C) | Uygulanmaz |
| NORMAL SOLVENTLERE DİRENÇ | 3H - 4H |
| DALDIRMA VERNİĞİ DİRENCİ | İyi |
| SOĞUTUCU GAZ DİRENCİ | Kullanılmaz |
| TRAFO YAĞLARINA KARŞI DİRENÇ | Kullanılmaz |
| KULLANIM ALANI | Elektromekanik, Otomotiv |
| BELİRGİN ÖZELLİKLERİ | Arzu edildiğinde (Kırmızı) ve (Yeşil) renklerde üretilebilme imkanı, Düşük sıcaklıkta mükemmel lehimlenebilme |
| UYGULAMALAR | DC Mikro Motorlar, Düşük Gerilim Mikro Motorlar, İletişim Araçları, İletişim Ekipmanları, Mikro Trafolar, Ölçüm Araçları, Röle, Silecek Motoru, Solenoid Bobin |