

Yeni Ürün


S2SRN-L3AGALM YEŞİL 0-1/KALICI/LEDLİ Mandal Buton 110-220 VAC
İskonto
-45%
199,28TL
362,33TL
%20 KDV Hariç 166,07TL
- Stok: 50
- Marka: Autonics
- Stok Kodu: AEMT70882362F33
- UTKP Kodu: 767449398337
- Ürün Kodu: S2SRN-L3AGALM
| Ağırlık_Montaj deliği_Ø22/25 | Yaklaşık 16g |
|---|---|
| Ağırlık_Kasa | Yaklaşık 7g |
| Ağırlık_Kontak bloğu_Modüler A/B kontak | Yaklaşık 10g |
| Ağırlık_LED blok_AC gerilim | Yaklaşık 12g |
| Çalışma türü | Kısa mandallı 2-konumlu, Korumalı |
| Renk | Yeşil |
| Kontak bloğu | A kontak: 1 |
| Kontak bloğu Tür | Modüler tür |
| Ortam sıcaklığı | -15 - 55℃, depolama : -25 - 65℃ |
| Ortam nemi | 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH |
※Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
※Kontrol birimi , kontak blokları, LED bloklar ayrı satılır.
※LED rengi kontrol ünitesi ile aynıdır.
※2 kontak bloğunu bağlayın. Bağlantı bloklarını sadece sağ ve sol yan yuvalarına bağlayın. Ortadaki yuva bağlı ise çalışmaz.