
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
ENC-1-2-T-24 Tekerlekli 12-24VDC Artımlı Enkoder
İskonto
-45%
4.464,53TL
8.117,32TL
%20 KDV Hariç 3.720,44TL
- Stok: 1
- Marka: Autonics
- Stok Kodu: AEMT679888117F32
- UTKP Kodu: 688198121517
- Ürün Kodu: ENC-1-2-T-24
ENC-1-2-T-24 Tekerlekli 12-24VDC Artımlı Enkoder
| Azami Tepki frekansı | 180kHz |
|---|---|
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Çıkış fazı | A,B |
| Tekerlek çevresi | 250mm |
| Dişli Oranı | 4:1 |
| Pals sayısı | 100 |
| Asgari ölçüm birimi | 1cm |
| Kontrol çıkışı | totempol |
| Besleme | 12-24VDC |
| Bağlantı türü | Arkadan Kablolu |
| Koruma yapısı | IP50 |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Ağırlık | Yaklaşık 494g |