

Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo


E50S8-1024-6-L-5 Autonics 50mm Milli 5VDC Artımlı Enkoder
İskonto
-45%
5.642,36TL
10.258,85TL
%20 KDV Hariç 4.701,97TL
- Stok: 1
- Marka: Autonics
- Stok Kodu: AEMT8296410258F85
- UTKP Kodu: 863656556468
- Ürün Kodu: E50S8-1024-6-L-5
E50S8-1024-6-L-5 Autonics 50mm Milli 5VDC Artımlı EnkoderVeri Sayfası
Mil dış çapı Ø8mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m) Çözünürlük 1024P/R Çıkış fazı A,
,B,
,Z, 
Kontrol çıkışı Line Sürücü Besleme 5VDC
±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%) Bağlantı türü Arkadan Kablolu Koruma yapısı IP50 (IEC standard) Ortam sıcaklığı -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ Ortam nemi %35-85 RH, depolama: %35-90 RH Aksesuar Ø8mm kaplin, Braket Ağırlık Yaklaşık 363g(yaklaşık 275g)
| Mil dış çapı | Ø8mm |
|---|---|
| Azami Tepki frekansı | 300kHz |
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Başlama torku | Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m) |
| Çözünürlük | 1024P/R |
| Çıkış fazı | A, |
| Kontrol çıkışı | Line Sürücü |
| Besleme | 5VDC |
| Bağlantı türü | Arkadan Kablolu |
| Koruma yapısı | IP50 (IEC standard) |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Aksesuar | Ø8mm kaplin, Braket |
| Ağırlık | Yaklaşık 363g(yaklaşık 275g) |