

Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo


E50S8-100-3-T-1 Autonics 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Enkoder
İskonto
-45%
3.985,64TL
7.246,63TL
%20 KDV Hariç 3.321,37TL
- Stok: 1
- Marka: Autonics
- Stok Kodu: AEMT226717246F63
- UTKP Kodu: 683275875601
- Ürün Kodu: E50S8-100-3-T-1
E50S8-100-3-T-1 Autonics 50mm Milli 5-24VDC Artımlı EnkoderVeri Sayfası
Mil dış çapı Ø8mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m) Çözünürlük 100PPR Çıkış fazı A, B, Z Kontrol çıkışı totempol Besleme 5-24VDC 
Bağlantı türü Arkadan Kablolu Koruma yapısı IP50 (IEC standard) Ortam sıcaklığı -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ Ortam nemi %35-85 RH, depolama: %35-90 RH Aksesuar Ø8mm kaplin, Braket Ağırlık Yaklaşık 363g(yaklaşık 275g)
| Mil dış çapı | Ø8mm |
|---|---|
| Azami Tepki frekansı | 300kHz |
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Başlama torku | Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m) |
| Çözünürlük | 100PPR |
| Çıkış fazı | A, B, Z |
| Kontrol çıkışı | totempol |
| Besleme | 5-24VDC |
| Bağlantı türü | Arkadan Kablolu |
| Koruma yapısı | IP50 (IEC standard) |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Aksesuar | Ø8mm kaplin, Braket |
| Ağırlık | Yaklaşık 363g(yaklaşık 275g) |